Hükümet iki Türk köyü arasındaki yol onarımı için bütçe ayırdı

Hükümet bugün düzenlediği bakanlar kurulu toplantısında, Ulaştırma ve Haberleşme Bakanlığı tarafından teklif edilen yol onarım projesi için 74 milyon 500 bin denarlık bütçe ayırma kararı aldı.

Kuzey Makedonya’nın Türk Belediyelerinden biri olan Merkez Jupa’nın ‘İlinska’ caddesinin onarımı için 4 milyon denar ayrıldı. Öte yandan Valandova Belediyesi sınırları içerisinde bulunan ve çoğunlukla Türklerin yaşadığı Çalıklı ile Tatarlı köyleri arasındaki yolun onarımı için de 4 milyon denarlık bütçe ayırdı.

Ayrıca Kontrol Et

29. Uluslararası hıdırellez bahar şenlikleri hakkında başbakanın açıklamaları

Hello there
Hello there
Overlay Image
Почитувани граѓани и симпатизери на фестивалот, Заради актуелната состојба на ПАНДЕМИЈА со КОВИД-19 кој што драстично го промени животот како во светот така и во нашата држава, Претседателството и Организациониот одбор на 29-тиот МЕЃУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ ПРОЛЕТНИ ВЕСЕЛБИ- ХИД БАХ ШЕН ФЕСТ- Чалакли, Валандово/ С. Македонија, донесе одлука за ОДЛОЖУВАЊЕ НА ПРЕДВИДЕНИОТ ТЕРМИНОТ (05-10 мај 2020) НА ФЕСТ-2020. Дополнително ќе бидете информирани за следните активности. Со почит Организационен Одбор ХИД БАХ ШЕН ФЕСТ